Mehmet Seven

Ben Mehmet Seven. Yalova'da yaşıyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

Merhaba! Uğradığınız için teşekkürler. Ben Mehmet ve 2009 yılından beri yazılım teknolojileri ile ilgileniyorum. Açık kaynağı ve farklı programlama dillerini keşfetmeyi seviyorum. Bu benim için hobiden başka bir şey değil. Yazılım geliştirmeye yeni başladığım dönemleri hatırlıyorum da bu işten para kazanabileceğim aklımın ucundan bile geçmezdi. Halen de enteresan geliyor.

Sakarya Üniv. Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. İyi ki de okumuşum pişman değilim. Yalnız bir hocamız vardı - adını söylemeyeceğim - o kendini bilir ama senin ben ta a**. Neyse, sakinim.

Birkaç başarısız (🥲) teknoloji girişiminin ardından şimdilerde San Francisco merkezli, yapay zeka ürünleri üzerine yoğunlaşmış bir şirkette Yazılım Geliştirme Mühendisi olarak çalışıyorum.

Türkiye'de yerleşik birçok kamu kurumu ve özel şirkete Node.JS, React, React Native ve GraphQL eğitimleri verdim. Vermeye devam ediyorum.

Bunun yanında, öğrendiklerimi ve tecrübelerimi videolaştırarakUdemy üzerinde eğitimler haline getirdim. Şu an için 5 adet online eğitimim var. Eğitimlerim sayfasından inceleyebilirsiniz.

Böyle :)